ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

AYHAN ATAHAN GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ

AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan, basına gönderdiği açıklama ile ilçe başkanlığı görevinden istifa ettiğini yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde AK Parti İl Başkanlığı için adaylığını açıklayan AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan, ilçe başkanlığı görevinden istifasıyla ilgili olarak yayınladığı basın açıklamasında şunları ifade etti.

 

"Değerli Dava Arkadaşlarım;

10.02.2017 Yılında göreve geldiğim günden bugüne kadar partimizin inancı ve davamıza layık bir şekilde hareket ettik.

Görev süresince; ilçemiz adına başarılı bir şekilde 4 seçim süreci geçirdik. Son başbakanımızı ve Cumhurbaşkanımızı ilçe binamızda 2 defa misafir etme fırsatı bulduk.

İlçemizin kongre sürecinde yeniden başkan adayı olmayı düşünmediğimden dolayı delegelerin ve delege seçimlerinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesi için yeni atanacak ilçe başkanı arkadaşımızın öncülüğünde yapılmasının uygun olduğunu düşünerek il başkanımız ve genel merkezimiz ile yapmış olduğumuz istişareler sonucunda istifa dilekçemi sunmuş bulunmaktayım.

Davamız kalıcı; Neferler geçicidir.

Reisimiz önderliğinde devam eden kutlu ve onurlu bu davamızın her daim yanında ve içinde bulunmaya devam edeceğiz. Nasıl ki bu bir bayrak yarışı ise vakti geldiğinde duyarlı bir şekilde yeni arkadaşlarımıza devir etmek bizler için büyük bir erdemlik ve önemli bir dava duruşu demektir.

2003 yılında gençlik kollarında başladığım bu AK SEVDAYA davama ve liderimiz Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’a bağlılığım ve sadakatim devam edecektir.

Görev yaptığım süre zarfında başta İl Başkanlarım, Milletvekillerim, Belediye Başkanlarım , İlçe Yönetim Kurulum, Kadın ve Gençlik kollarım, Mahalle Başkanlarım, Sandık kurulu üyelerim, bütün Ak sevda ve Ak davaya gönül vermiş arkadaşlarım, varsa benden yana hakkım size helaldir ,sizlerde haklarınızı helal edin. Allah yar ve yardımcınız olsun teşekkür ederim."

 


Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans