ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR VATANDAŞ DİYOR Kİ KURULUŞ İLETİŞİM

Sezgin’den üyelerine teşekkür

HABER: ÖNDER BALIKÇI

BTB Başkanı Halit Sezgin, gıda yardım paketlerine destek veren 
üyelerine teşekkür etti

Bandırma Ticaret Borsası(BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Halit Sezgin, yazılı açıklama yaparak, Ramazan ayı öncesinde dağıtımına başlanan gıda yardım paketlerine katkıda bulunan Borsa üyelerine teşekkür etti.

Sezgin, şu açıklamayı yaptı:
“Mart ayında ortaya çıkan yeni tip Koronavirüs, Covid-19 salgını nedeniyle alınan tedbirler ve uyulması gereken kurallar nedeniyle birçok işyeri ve personeli çalışmalarına ara vermiş, işyerleri ve
personellerinin de devletimizin Sosyal Yardımlaşma Vakıfları aracılığıyla mağduriyetleri giderilme yoluna gidilmişti.
Bu süreçte Bandırmamızda, Kaymakamlığımız koordinasyonunda Belediyemiz, Ticaret Odamız, Ticaret Borsamız ve Kızılay Bandırma Şubesi'nin katılımıyla oluşturulan Vefa Destek Grubu'na birçok kurum ve kuruluş destek vermiş ve gıda paketleri oluşturulmuştu. Ramazan ayı öncesinde dağıtımı başlatılan gıda paketlerimizin oluşumuna Borsamız gibi katkısı bulunan Borsamız üyesi; Tiryaki Agro Gıda San. Tic. A.Ş.Marmara Birlik, Zengin Süt Ür.Gıda.Besicilik Tr.Ür. Dep.Mad.İnş.San. Tic. Ltd.Şti.,Bandırma Has Un Fab.Tic.Ltd.Şti.,Baha Tarımsal Faaliyetler San.Tic A.Ş, Çınar İhtiyaç Maddeleri Dağ.Paz.Tic.San.Ltd.Şti'lerine hayırsever duyarlı ve hatır naz davranışları için Bandırma Ticaret Borsası olarak teşekkürü bir borç biliriz.” (www.yenihabergazetesi.net)

Yazarlar


Spor

Balıkesir nöbetçi eczane listesi
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans