ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ İLETİŞİM

GENÇLERE YATIRIM

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Süleyman Şahin Balıkesir Gençlik Merkezi, yapımında sona yaklaşılan Kapalı Yüzme Havuzu ve bakım onarımı tamamlanan 50. Yıl Parkı`nda incelemelerde bulundu.

Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Süleyman Şahin ilimizde tamamlanan ve yapımı devam eden tesis yatırımları hakkında İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu`ndan bilgi aldı.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu ile birlikte yatırımları yerinde inceleyen Yatırım ve İşletmeler Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Süleyman Şahin; Balıkesir Gençlik Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu ve 50. Yıl Parkını gezdi. İnceleme gezisine %90 fiziki gerçekleşme ile yapımı tüm hızıyla süren Kapalı Yüzme Havuzu ile başlayan Genel Müdür Yardımcısı Şahin, Modernizasyonu tamamlanmak üzere olan 50. Yıl Spor Parkı ile Balıkesir Gençlik Merkezini yerinde inceledi. Şahin; Balıkesir ilinde hayata geçirilen modern ve tam donanımlı tesislerin ve merkezlerin yatırımlar tamamlandığında Balıkesir iline değer katacağını söyledi. Projeler, yatırımlar ve Müdürlüğün çeşitli alanlardaki çalışmalarıyla ilgili Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu'ndan bilgi alan Genel Müdür Yardımcısı Doç. Dr. Süleyman Şahin; yapımı devam eden tesislerin en sağlıklı ve hızlı şekilde tamamlanması ve hizmete açılması için gerekli çalışmaların planlı bir şekilde sürdürüleceğini belirterek, daha fazla gencin sporla buluşturulması, gençlik faaliyetlerine alınması için yürütülen çalışmaların artırılması gerektiğini söyledi.

İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu; Sayın Genel Müdürünün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek çalışmalarında verdikleri destek dolayısıyla teşekkür etti.(www.yenihabergazetesi.net)


Röportajlar
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

WHATSAPP HATTI

0 533 792 29 72

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

MAİL ATIN

bilgi@balikesiryenihaber.com
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans