ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR VATANDAŞ DİYOR Kİ KURULUŞ İLETİŞİM

BALIKESİR'DE 284 MAHALLE ULAŞIMA KAPANDI

Balıkesir'de kar yağışı nedeniyle 284 mahalle yolunda ulaşım sağlanamıyor.

Bölgede öğle saatlerinden beri etkisini sürdüren kar yağışı, yaşamı olumsuz etkiliyor. Kent genelinde kar nedeniyle 284 mahalle yolu ulaşıma kapandı.

İstanbul- İzmir otoyolunun Savaştepe ve Susurluk gişeleri arasında da kar yağışı sürüyor. Güzergahta trafik akışı, tek şeritten kontrollü sağlanıyor. Ekiplerce, yol temizleme çalışması gerçekleştiriliyor.

 

İl ve ilçe yollarında karayolları ekipleri, mahalle yollarında da Büyükşehir Belediyesi ekipleri, greyder, çekici, tuzlama araçlarıyla yol açma çalışmalarını sürdürüyor.

Şapçı ve Hamas Çakılı mevkisinde araçların zincirsiz geçişine izin verilmiyor.

Balıkesir- Çanakkale kara yolunun Şapçı ve Hamas Çakılı mevkilerinde kontrol noktası oluşturan trafik ekipleri, zincir ve kış lastiği olmayan araçların geçişine izin vermiyor.

Balıkesir'in Edremit ve Çanakkale'nin Yenice ilçesi ile Kalkım beldesini bağlayan Kazdağları'ndan geçen kara yolunda da ekiplerin tuzlama ve kar küreme çalışması devam ediyor.

Karayolları ekipleri, kar yağışı nedeniyle yolda tuzlama ve küreme çalışması yaparak yolları açık tutmaya çalışıyor. (www.yenihabergazetesi.net)


Yazarlar


Spor

Balıkesir nöbetçi eczane listesi
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans