ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

DEVA KARESİ’YE, KADIN ELİ DEĞECEK

Demokrasi Ve Atılım Partisi İl teşkilatı  Merkez Karesi ilçesinde bir süredir boşta olan İlçe Başkanlığına Hilal Demirözer Yarbaoğlu'nu getirdi.

İl Başkanı Kemal Aydemir ve İl Yönetim Kurulunun, teşkilatlar nezdinde nabzını tutarak en sağlıklı karar vermek adına bir süredir beklettiği Karesi İlçe Başkanlığı'na, İl Kadın Çalışmaları Başkanı Hilal Demirözer Yarbaoğlu getirildi. Genel Merkez Yönetim Kurulu'nda alınan karar doğrultusunda Başkanlığı açıklanan Yarbaoğlu şu ifadeleri kullandı:

‘' Öncelikle İl Başkanımız Kemal Aydemir'in tavsiyeleri, Genel Başkanımız Ali Babacan ve Genel Merkez Yönetim Kurulumuzun taktirleriyle, Karesi İlçe Başkanlığının tarafıma tevdi edilmesi beni ziyadesiyle onurlandırmıştır. DEVA Partisinin İl Yönetim Kurulunda iken zaten beraber çalıştığımız teşkilatlarımızla artık Karesi Teşkilatımız özelinde, ilk günkü heyecan ve aşkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler, iktidara talip bir partinin neferleriyiz. Bu uğurda yola çıktık, yolumuz uzun ve meşakkatli ama inancımız tamdır. Bu vesile ile birlikte çok güzel işlere imza attığımız İl Yönetim Kurulu arkadaşlarıma, Başta İl Başkanım Kemal Aydemir olmak üzere çok teşekkür ediyorum. Allah utandırmasın.''Atama sonrası görüşlerini dile getiren İl Başkanı Kemal Aydemir ise şu ifadelere yer verdi:

‘' DEVA Partisi'nin kadınlara ve gençlere verdiği önemi bir kere daha gösterebilmiş olmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek istiyorum. Bu zamana kadar 18 ilçe başkanımızı belirledik Hilal Hanım ile birlikte  Kadın İlçe Başkanlarımızın sayısı 3'e çıkmış oldu. DEVA Parti teşkilatlarının dinamik yapısı, kadınlarımızla, gençlerimizle el ele vererek karar mekanizmalarındaki çoğulculuk olgusunu bu denli gerçekleştiren başka bir parti daha bulunmamaktadır. Memleketimizin paydaşlarının bu derece yönetimde söz sahibi olması demek, DEVA Partisinin bir Türkiye Mozaiği olması demektir. İktidara talip bir partinin, bu detayları önemsemesi de dikkat çekilecek bir husustur.''

DEVA KARESİ'DE ZİRVE OLACAK

‘' Hepsi birbirinden değerli yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte Balıkesir siyasetine  yeni bir soluk getirmek, sorunlara çözüm önerileri sunan, ötekileştirmeyen, birleştirici, bütünleştirici bir anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tam olarak bu noktada, birlikte çalışmaktan keyif aldığım, değerli kardeşim, Hilal Demirözer Yarbaoğlu'nu Karesi İlçe Başkanı olarak görevlendirmiş bulunuyoruz. Karesi teşkilatlarımızın eskisinden çok daha verimli ve etkin çalışacağından kimsenin şüphesi olmasın. Bu minvalde kendisini yeni görevi için tebrik ediyor çalışmalarında da başarılar diliyorum. Karesi'ye de Kadın eli değecek ve DEVA Karesi'de zirvede olacaktır.'' (www.yenihabergazetesi.net)


Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans