ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

DURSUNBEYLİLER’İN BOŞ VAATLERE KARNI TOK

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, AK Parti İktidarına Dursunbey'e verilen sözleri bir kez daha hatırlattı. Akın, “Dursunbey'imize verdiğiniz sözleri tutun, ölü taklidi yapmayın” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmasında, Balıkesir Dursunbey İlçesi'nin Selimağa Mahallesi'nin giriş yolunu talebi için verilen sözleri hatırlattı. Balıkesir – Kütahya yolu üzerinden Selimağa Mahallesi giriş yolunun söz verildiği halde yapılmadığını belirten Ahmet Akın, “Milletin Meclisinden defalarca söyledim, AK PARTİ iktidarına buradan bir kez daha sesleniyorum: Dursunbey'imize verdiğiniz sözleri tutun, ölü taklidi yapmayın. Size oy veren Dursunbeyli hemşehrilerimizin artık boş vaatlere de karnı tok” diye konuştu.

Bu yolda ölümlü kazaların da olduğuna dikkat çeken CHP'li Ahmet Akın, konuşmasına şöyle devam etti:

“Balıkesir-Kütahya yol çalışmaları bitti. İki yılı aşkın süredir 550 haneli Dursunbey Selimağa Mahallemizin bu yolun üzerinden Selimağa Mahallesi'ne giriş yolu hâlâ yapılamadı. Burada maalesef ölümlü kazalar da meydana geliyor. Müteahhit bırakıp gitmiş, Karayolları Genel Müdürlüğü "Yapacağız." demiş, yapmamış. Yine sözler veriliyor ama yine sözler tutulmuyor. Şimdi de hemşehrilerim haklı olarak mağduriyetlerinin bir an önce giderilmesini bekliyor. Kavacık-Dursunbey Grup Yolu'na kaynak sağlandığını ve talimatın verildiğini söyleyen AK PARTİ sözcüleri Dursunbeyli hemşehrilerime verdikleri sözü yerine getirsinler.”
(www.yenihabergazetesi.net)


Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

ADRES

Altıeylül Mah. Çiğdem Sok. İnaler İş Mrk.No: 8 1/1 Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans