ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

ÇELPA SPOR KULÜBÜ BAŞARILARA DOYMUYOR

2017 yılından beri Balıkesir'de Triatlon ve Yüzme branşlarında faaliyet gösteren Çelpa Spor Kulübü azimli ve disiplinli çalışmalarının sonucunu milli takımlara sporcu göndererek alıyor. Geçtiğimiz yıl Biathle branşında Dünya 2.si ve Avrupa Şampiyonu olan 12 yaşındaki Nisa CEBECİ Türkiye Modern Pentatlon Federasyonu tarafından geçtiğimiz hafta Ankara'da gerçekleştirilen Milli Takım Seçme müsabakalarında barajı geçerek Sakarya'da düzenlenecek Triathle Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Yine geçtiğimiz hafta İstanbul'da gerçekleştirilen Türkiye Yüzme Federasyonu Bölge Karması Milli Takım Seçme Yarışlarında 14 yaş kategorisinde Öykü BARLİN ve Ecrin ACAR seçme barajlarını geçerek yüzme milli takımına seçildi.

Daha önce Yüzme ve Triatlon branşlarında bir çok Türkiye derecesi elde eden Çepla Spor Kulübü Baş Antrenörü İlker SEZEN “ Başarılarımızda sporcularımızın gayreti ve disiplini, ailelerinin desteği çok önemli. Haftanın altı günü hemen hemen çift antrenman yapıyoruz. Bunun neticelerini elde ettiğimiz başarılarla alıyoruz. Daha önce milli takıma bir çok sporcu kazandırdık. Bunların içinde Dünya 2.si, Avrupa ve Balkan şampiyonu olan sporcularımız var. Bundan sonraki hedefimiz olimpiyatlara katılabilecek sporcular yetiştirmek.” dedi.

Balıkesir'in başarılı iş adamı İsa Tamer ÇELİK'in sahibi olduğu Çelmak Tarım Makineleri San. Tic. Ltd. Şti. sponsorluğunda faaliyet gösteren kulübün antrenörlerinden İlkay SEZEN “Kulüp olarak ideallerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Başarılarımız asla tesadüf değil. Başarılarımızda ki en büyük destekçimiz, sponsorumuz Çelmak Tarım Makineleri sahibi İsa Tamer ÇELİK beye ve kulüp başkanımız Çiğdem ÇELİK hanıma spora, sporcuya ve kulübümüze verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Kendilerini ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum.”şeklinde konuştu. (www.yenihabergazetesi.net)Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

ADRES

Altıeylül Mah. Çiğdem Sok. İnaler İş Mrk.No: 8 1/1 Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans