ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

TOBB, 78. GENEL KURULU ELEKTRONİK ORTAMDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TOBB 78. Genel Kurulu, TOBB Delegeleri;  Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Kula, Meclis Başkanı Okan Telaşeli, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emrah Bilcanlı, Meclis Başkan Yardımcısı Ömer Işıklar, Yönetim Kurulu Üyesi Cem Ovacık, Meclis Üyesi İbrahim Onur ve Hüseyin Yüksel Camcıoğlu'nun online katılımıyla gerçekleşti. 


Genel Kurul, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.  Video konferans yöntemiyle katılım sağlayan, Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Sayın Mehmet Muş, 2022 Nisan ayı ithalat ve ihracat verilerini açıkladı ve  TOBB 78. Genel Kurulu'nun hayırlara vesile olmasını diledi.

Faaliyet raporu ve komisyonların sunuş ve onaylanması ile devam eden Genel Kurul'da konuşan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, “81 il ve ilçelerden katılan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yapılması gereken çok iş var. Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını dile getirmeye, takip etmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Rahmi Kula, kapanış konuşmasında M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na teşekkür ederek, Genel Kurul'un ülkemize ve camiaya hayırlı olmasını diledi.


Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans