ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

AK PARTİ'DE ADAY TANITIMI YAPILDI

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı 14 Mayıs'ta yapılacak genel seçimlerde milletvekili listesinde yer alan adayların tanıtımını yaptı. Cuma Namazı sonrasında Tarihi Zağnos Paşa Camisinden Şeyhlutfullah Camisi'ne kadar yürüyüş yapan partililer ve milletvekili adayları 14 Mayıs'ta yapılacak seçimler için Balıkesirlilerden destek istedi.

Şeyhlutfullah Camisi önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan aday tanıtım toplantısında İl Başkanı Ekrem Başaran açılış konuşması yaptı. Daha sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın partililere hitabı ile AK Parti milletvekili adayı listesinde yer alan isimler kendilerini tanıttı.

Ekrem Başaran: “Doğru Zaman Doğru Adam”
AK Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, “Ramazan'ın bu rahmet ikliminde bütün dünyanın dikkatle takip ettiği, ülkemizde cumhurbaşkanımızı, 28'nci dönem milletvekillerini seçeceğimiz seçimin artık son düzlüğüne girdik. Önümüzde 1 aylık çok hızlı ilerleyecek bir süreç var. Burada bu süreçte Cumhurbaşkanımıza dava ve yol arkadaşı olacak olan milletvekili adaylarımızı tanıtmak için bir araya geldik. Türkiye Yüzyılı için, Doğru Zaman Doğru Adam Recep Tayyip Erdoğan mottosuyla, Türkiye İçin En Doğrusu AK Parti sloganıyla milletvekili adaylarımız Türkiye Yüzyılı için, Türkiye için, Cumhurbaşkanımıza ekip arkadaşlığı yapmak için beraber yol yürümek için, doğru adımlar atmak, doğru işleri yapmaya devam etmek için aday oldular. Sizlerin desteklerinizle, haktan, hakikatten yana olan Cumhurbaşkanımızla yol yürüyecek. Rabbim kendilerini muvaffak etsin. Allah'ın izniyle bir sefere çıkıyoruz, sefer Allah'tan, destek hepinizden” diye konuştu.

Adaylar kendilerini tanıttı
Aday tanıtım etkinliğinde yapılan konuşmaların sonunda AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday Listesinde bulunan İsmail Ok, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, Pakize Mutlu Aydemir, Mehmet Aydemir, Ahmet Gür, Eşref Uslu ve Fatih Güngör kendilerini tanıtıp AK Parti'nin vaatleri hakkında bilgiler verdi.

 


Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

ADRES

Altıeylül Mah. Çiğdem Sok. İnaler İş Mrk.No: 8 1/1 Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans