ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

07.07.2021

CHP’ye bunları kim aldı?

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) ciddi bir parti…

Yönetim kurullarında da bilgili, kültürlü, yetkin, kendini yetiştirmiş kişilerin yer alması gerekir. 

Aslında ismini yazarak ona değer vermek istemiyordum ama sevdiğim ve değer verdiğim bir kişi olan CHP Bandırma İlçe Başkanı Dr. Selim Panç'ı uyarmamın da bir görev olduğuna inandım.

Başına bir de TC koyarak, “cumhuriyet çocuğu” olduğunu sanan Metin Turan, sosyal medya hesabında, “ Bandırma CHP'de çalışıyor” yazmış, kendisi için.

Bildiğiniz gibi, Bandırma Kent Konseyi'nin genel kurulu yapıldı. Dr. Murat Ergöz ve Serdar Polat başkanlık için yarıştı. 

İşte bu “TC Metin Turan”, CHP'de çalıştığını ve yazacaklarının partiyi de bağlayacağını hiç düşünmeden, Kent Konseyi seçimi öncesinde bana isim vermeden hakarette bulunuyor. Keşke yüreği yetse de ismimi verebilseydi!

Turan, kendisini Kent Konseyi seçimine öylesine kaptırmış ve Serdar Polat'ı destekliyor ki, seçim bitmiş, hâlâ hızını alamamış, bu kez de yine isim verme yürekliliğini gösteremeyerek, Dr. Murat Ergöz'e “Güle güle komik adam” diyebiliyor. Doktorluk gibi saygın bir mesleğin sahibine, ne olduğu belirsiz bir kişi, bu zavallı paylaşımı yapabiliyorsa, ülkemizdeki siyasette kimlerin bulunduğu gerçekten sorgulanmaya değer. 

Bu isim vermeye yüreği yetmeden saygın isimlere saldırabilen adam, bunları yazmak için kimden cesaret alabiliyor acaba? Selim Panç'a soruyorum:

CHP Bandırma İlçe örgütüne, yönetimine, görevi her neyse bu kendini bilmezleri alırken çok mu arıyorsunuz? Çünkü bu adam gösteriyor ki, bu konuda özen gösterdiğiniz söylenemez.

Bilmem, bu kendisi bilmez hakkında bir işlem yapacak mısınız?


Bu yazı 130 defa okundu.


Yorumlar


Ad Soyad E-Mail
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans