ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

03.09.2021

Erdek Stadı’nın bütünlüğünü bozmayın!

Erdek Belediye Meclisi'nin eylül ayı olağan toplantısında görüşülen konulardan biri de, Erdek 1 No'lu Sağlık Hizmetleri İstasyonu'nun, Erdek 18 Eylül Stadı'nda yer alan futbolcu lojmanı binasının kendilerine tahsisini istemesiydi. İstek, görüşülmesi için Plan-Bütçe Komisyonu'na gönderildi.

Erdek Stadı'nın hemen hemen içinde yer alan caminin yapılmasının yanlışlığına konunun dini hassasiyet göstermesi nedeniyle kimse karşı çıkamadı. Şimdi de Erdek 1 No'lu Sağlık Hizmetleri İstasyonu, Erdek Stadı'ndan yer kapmak istiyor.

Spor için ayrılan yerler, bu amaçla kullanılmalı. Spor yapılan bir alana, Sağlık Hizmetleri İstasyonu kurarak, hasta vatandaşları spor alanlarına sokmanın mantığını anlayamıyorum. Sağlık Hizmetleri İstasyonu olarak başka yer mi kalmadı da, gözünüzü Erdekspor Kulübü'nün kullandığı, belediyeye ait bu binaya diktiniz?

Önce konunun gönderildiği Plan-Bütçe Komisyonu'nda uygun görülmeyerek, daha sonra da görüşülüp karara bağlanacağı Erdek Belediye Meclisi'nin, bu isteği geri çevirerek, spor tesislerinin bütünlüğünü koruyacağına inanıyorum.


Bu yazı 106 defa okundu.


Yorumlar


Ad Soyad E-Mail
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans