ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

03.12.2019

YAPMASINLAR DERİM!

.

Bandırmaspor’un bu yıl şampiyon olması için takımın sahada alnının teriyle mücadele ederken, kulüp olarak da iyi yönetilmesi gerekiyor. Yönetim kurulunun puan kaybedilen her maçtan sonra öyle hakemleri, federasyonu, Merkez Hakem Kurulu’nu suçlayıcı açıklamalar yapmasının yararı yok, tersine çok zararı var.

Kahramanmaraşspor deplasmanında, son dakikalarda kaybedilen iki puanın ve görülen kırmızı kartın ardından yine yönetim kurulundan hakemi suçlayan açıklama gelmişti.

Şimdi de endişe verici bir gelişme gerçekleşti. Son olarak Bandırmaspor, Kahramanmaraşspor deplasmanında “6 futbolcusunun sarı kart, bir futbolcusunun kırmızı kart görmesi nedeniyle takım halinde spormenliğe aykırı hareketi” nedeniyle Profesyonel Disiplin Kurulu’na sevkedildi. Dileriz, saha kapatma cezası gelmez ve para cezasıyla kurtuluruz.

Gelelim, bu hafta kentimizde oynanacak Ergene Velimeşe maçına. Bir grup taraftar, bu maçta hakemlere, federasyona ve Merkez Hakem Kurulu’na yönelik protestoya hazırlandıklarını açıkladılar.

Yapmasınlar derim. Zaten kulüp PFDK’da. Sonucu daha ağır olmasın.

Göksel Karlahan’ın başkanlığındaki Bandırmaspor yönetim kurulunun, bu protestoyu önleyip, sağduyulu davranacağını umuyorum.


Bu yazı 149 defa okundu.


Yorumlar


Ad Soyad E-Mail
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans