ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

02.07.2020

Şampiyonluğumuz kutlu olsun!

Bandırmaspor'un sadece bir sezon yaşadığı 1. Lig özlemi sona erdi. Bordo- beyazlı takımımız, önümüzdeki sezon yeniden 1. Lig'de mücadele edecek artık.
Hiç kuşkusuz ki bu başarının kökeninde inanarak hedefe kilitlenme var.
Bandırmaspor Kulübü Başkanı Göksel Karlahan ve yönetim kurulundan, teknik heyet ve futbolculara, takımı deplâsmanlarda bile yalnız bırakmayan vefakâr taraftarlara dek, hepsini yürekten kutluyorum. Ama birini de özellikle ayırarak hakkını teslim ediyorum: Onur Göçmez.
Kim ne derse desin, yüreği Bandırma ve Bandırmaspor sevdası ile dolu Onur Göçmez olmasaydı, bırakın bugün 1. Lig'e yükselmeyi, Bandırmaspor'umuz 3.
Lig'e, geçen sezon düşmüştü. Sonrasını ise düşünmek bile istemiyorum.
Ekonomik darboğazda çırpınan ve geçen sezon son maçında kümede kalabilen bir takımın bugün yeri artık 1. Lig ise gelin, birlikte alkışlayalım, Bandırma evladı Onur Göçmez'i…
Bandırmaspor, ilk aşamada,1. Lig'de “asansör” takım değil, ligde kalıcı olmayı hedeflemelidir. Bunun için, o günkü teknik direktör İsmail Ertekin'in, 1. Lig'e çıktığımız ilk yılda, yönetime, takımın tüm iskeletini bozdurarak, yanlış transferler yaptırması hatasına düşülmemelidir. Kısacası çok doğru bir transfer politikası izlenmelidir. Daha da açık söyleyeyim, elbette ki teknik adamın düşünceleri alınmalıdır ama tüm transfer politikası ona bırakılmamalıdır.
Tabii ki, ekonomik koşullar çok ağır. Ancak 1. Lig'de oynamanın, spor bahis oyunları dahil olmak üzere önemli gelir kaynakları yaratacağı gerçeği de ortadadır. Bunu da iyi değerlendirelim.
Elbette ki, 1. Lig'e yükselmenin keyfini doyasıya yaşayalım ama hiç zaman yitirmeden de yeni ligin planlarını yapalım.
Şampiyonluğumuz kutlu olsun!

Bu yazı 177 defa okundu.


Yorumlar


Ad Soyad E-Mail
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans