ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

25.02.2021

Bandırmaspor’a tuzak mı?

Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü maçının katili vardı: Adana bölgesi hakemi Caner Ak.

En çok sarı kart gösterilebilecek bir faulde, 25. dakikada İshak'a kırmızı kart çıkararak oyundan atıp takımı 10 kişi bıraktı. Bordo-beyazlı takımın açık bir penaltısını vermedi. Rakip oyuncunun mutlaka kırmızı kart görmesi gereken bir pozisyonda faul düdüğü bile çalmadı. Sportif direktör Serdar Samatyalı'ya kırmızı, teknik direktör Erkan Sözeri'ye ise sarı kart gösterdi. Otoriteden yoksun yönetiminde, kararsız düdükleriyle dikkati çekti. Böylece doğrudan maçın sonucuna etki etti. Bandırmaspor, maçı bu kadar katleden bir hakemin yönetimindeki maçı 1-1'lik sonuçla kapatmayı başarmışsa tüm futbolcular alınlarından öpülmeyi hak ediyor bence.

Caner Ak, üstelik sözüm ona üst klasman hakemi! Yazıklar olsun!

Yaklaşık bir hafta kadar önce Bandırmaspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ile bir röportaj yapmıştık. Bu röportajda Sözeri'nin, “Hakemleri tartışmanın Türk futboluna yararı olmadığını düşünüyorum. Çünkü maçlarda futbolcular dahil herkesin hatası oluyor. Tabii ki, önemli hatalar yapan hakemler de mutlaka ceza almalıdır” değerlendirmesi dikkatimi çekmişti. Çok olgun bir açıklamaydı.

Adanaspor deplâsmanında yaşadığımız, üç golümüzün verilmediği Bursalı Cihan Aydın hakem faciasından sonra şimdi de Caner Ak denilen “futbol yoksunu”, art niyetli bir hakemle karşılaştık. 

Şimdi merakla izleyeceğim. Gözlemci raporu nasıl acaba? Bu hakem ceza alacak mı? Ya da kaç maç alacak?

Komplo teorilerine pek inanmak istemiyorum ama artık Bandırmaspor'a tuzak kurulduğunu bile düşünmeye başladım.

Yeter artık! Ayıp oluyor!


Bu yazı 102 defa okundu.


Yorumlar


Ad Soyad E-Mail
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans