ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

05.01.2020

LOKMALARI BOĞAZLARINA DİZDİLER!

.

Bandırma Belediyesi’ne ait Barış Manço Kültür Merkezi’nin yanında yer alan “Sanat Kafe”den şikâyetler artıyor.
Benim de yaşadığım birçok olay gibi hizmet kalitesi çok düştü. Müşterinin siparişleri çok geç geliyor. Çalışan personel güler yüzlü değil.
Ancak bir arkadaşımın tanık olduğu, aşağıda anlatacağım olay beni çok üzdü.
İstanbul’dan gelen eski arkadaşım Sinan Uçanok, 3 Ocak 2020 Cuma günü tanık olduğu olayı şöyle anlattı:
“Kafede oturduğum sırada, Barış Manço Kültür Merkezi’nin yanında hayır amaçlı dökülen lokma ellerinde olduğu halde yaşlıca sayılacak iki kadın içeri girdi. Bir masaya oturdukları sırada yanında garsonlar bitti. Kadınlara, hiç de nazik olmayan bir şekilde, bu lokmaları orada yiyemeyeceklerini, dışarıdan yiyecek getirmenin yasak olduğunu söylediler. Kadınlar, üzüntüyle kafeyi terk edip gittiler. Bu duruma ben de çok üzüldüm. İki yaşlı kadın, içecekleri kafeden olmak üzere getirdikleri bu lokmaları yeselerdi, kafe büyük bir zarara mı uğrardı?”
Tabii ki üzüntü veren bir olay. Kaldı ki, burası halkla bütünleşmesi gereken belediyeye ait bir mekan. Ancak son aylarda sürekli kan kaybediyor.
Gelelim, Barış Manço Kültür Merkezi’nin üst katında yer alan tuvaletler konusuna. Kültür Merkezi’nin camına sık sık “Tuvaletler bozuktur” yazısı yapıştırılıyor. Anlaşılıyor ki, başta Sanat Kafe’ye gelenler olmak üzere vatandaşların, bu tuvaletlerden yararlanması istenmiyor. Yoksa tuvaletlerin bozukluğu söz konusu değil. Ya ne mi var! Tuvaletler son derece pis ve bakımsız durumda. Bu durum da kentin göbeğinde yer alan Kültür Merkezi’ne hiç yakışmıyor.
Kim bilir, Belediye Başkanı Tolga Tosun, belki konuyla ilgilenir!


Bu yazı 152 defa okundu.


Yorumlar


Ad Soyad E-Mail
GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans