ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR VATANDAŞ DİYOR Kİ KURULUŞ İLETİŞİM

DEVA HAVRAN'DA BAŞKAN OSMAN YAVAŞ

Deva Partisi Balıkesir İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, partisinin Havran Kurucu İlçe Başkanı olarak Osman Yavaş'ın atandığını açıkladı. 

Balıkesir İl genelinde teşkilatlanma çalışmalarını büyük ölçüde tamamlayan Deva Partisi'nde  Havran Kurucu İlçe Başkanı belirlendi. 

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Deva Partisi Balıkesir İl Başkanı Av. Kemal Aydemir şunları söyledi; 

‘'Deva Partisi olarak bugün Havran ilçemizin de Başkanını atamış bulunuyoruz. 

Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan ve Parti Genel Merkez'imizin de tensipleriyle, Osman Yavaş Beyefendi Deva Partisi Havran Kurucu İlçe Başkanı olarak belirlenmiştir. 

Kendisine güvenimiz tamdır. Deva Partisi'nin çözüm odaklı politikalarına sunacağı katkıdan zerre kadar şüphemiz yoktur.  

Partimizin saflarında politika yapmaya karar vererek aramıza katılan Osman Yavaş Başkanımıza hoş geldin derken, Havran ilçemizin teşkilatlanma çalışmalarında kendisinin sonuna kadar yanında olacağımızın, bütün kadrolarımızla destek vereceğimizin bilinmesini isterim. 

Vatanımız ve milletimiz adına atacağımız her adımın hayırlara vesile ve DEVA olmasını diliyorum.

Partimizin izlediği politikalar sayesinde ülkemiz adına imza atacağı sosyal dönüşüme şahit ve yardımcı olmak isteyen, yaşanılan sorunlar karşısında çözüm üretme çabasında olan herkesi DEVA Partisi çatısı altında birleşmeye, iş birliği içerisinde olmaya, hareket etmeye çağırıyorum. 

Boşa kaybedilen yılları, gelecek kuşaklar için hep birlikte geri almaya, dertlere DEVA olmaya vatandaşlarımızı davet ediyorum.'' (www.yenihabergazetesi.net)Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans