ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

''TAM KAPANMA TAMAM, DESTEK VE YARDIM NEREDE?''

Balıkesir CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın, dün açıklanan ve perşembe günü başlayacak olan tam kapanma kararı ile ilgili olarak bir açıklama yayınladı.

''Sağlık adına TAM KAPANMA tamam, ancak DESTEK VE YARDIM NEREDE? Dükkanı kapanan esnaf, yevmiye ile çalışan emekçiler, geçim derdine düşen vatandaş ne olacak?'' sorularını gündeme getiren Dilek Yalçın, ''Kapalı günlerin gelir kaybını kim karşılayacak?'' dedi.
Tam Kapanma ile çalışamayan vatandaşın, elektriğini, suyunu, kirasını nasıl ödeyeceğini sorarak,  bankalara borçların ve icra dosyalarının katlanacağını belirtti.

TAM KAPANMAYA TAM DESTEK
Esnafı, emekçiyi, yurttaşı mağdur etmeden, DEVLET DESTEKLİ yapılması gerektiğini belirten Yalçın, geçtiğimiz aylarda yapılan AKP kongrelerine ilişkin olarak da ''tıklım tıklım salonlarda yaptığınız  LEBALEP kongrelerin, yapılamayan aşıların bozacağı istatistikleri düzeltmek  için halkı hapsedemezsiniz.Kayıp 128 Milyar Doların  faturasını halka ödetemezsiniz! Geç kaldınız efendiler....Halkı,emekçileri  açlıkla, hastalıkla, yoksullukla baş başa bıraktınız. Yazıklar olsun...Ne salgını ne de ülkeyi yönetemiyorsunuz..Vatandaş sizi sandıkta tam kapatacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.'' şeklinde belirtti. (www.yenihabergazetesi.net)


Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans