ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

RIZA TEKİN TŞOF BAŞKANVEKİLİ

Balıkesir; esnafının sorunlarının çözümü noktasına Ankara'da söz sahibi olmaya devam ediyor. TŞOF Yönetimine giren Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Rıza Tekin şimdi de Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu 1. Başkanvekili görevini üstlendi.
Balıkesir Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı, Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanvekili Rıza Tekin 9 Haziran'da yapılan seçimde Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu'na girmiş ardından Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu bünyesinde yer alan, üç kişilik Yönetim Kurulu'nun idareciliğindeki şirketler grubu (TRAFİK A.Ş.)'nin Yönetim Kurulu'na girerek Balıkesir'imizin adını Ankara'da duyurmuştu. Başkan Tekin şimdi de Hatay'da toplanan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Yönetim Kurulu (TŞOF) 1.Başkanvekilliği görevine getirildi. Bu görev ile Başkan Rıza Tekin, Balıkesir şoför esnafının sorunlarını ilk ağızdan güçlü bir şekilde Ankara'da çözüm noktasında söz sahibi olacak.“BU GÖREVE LAYIK OLANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Başkan Tekin, “23 Mayıs 2023 tarihi itibariyle Şoförler ve Otomobilciler Federasyonunun Hatay'da yapılan yönetim kurulu toplantısında Genel Başkanımız Fevzi Apaydın ve yönetim kurulu arkadaşlarımızın teveccühü ile Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu 1.Başkanvekilliği görevine getirilmiş bulunmaktayım. Bu önemli göreve beni layık gördükleri için çok başta Federasyon Başkanımız Fevzi Aydın olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum” dedi.

“ÖZVERİ İLE ÇALIŞACAĞIZ”

Tekin “Devam edilen hizmetlerin iyileştirilmesi, geliştirilmesi yurdumuzun ve Balıkesirli esnafımızın sorunlarının çözümü, hak ve menfaatlerinin kollanması noktasında dün de yaptığımız gibi bugün de özveri ile Genel Başkanımız, şahsım ve yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarımız, federasyon çatısı altındaki tüm personelimizle çalışmalara devam edeceğiz” ifadesini kullandı.Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

ADRES

Altıeylül Mah. Çiğdem Sok. İnaler İş Mrk.No: 8 1/1 Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans