ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

''SÜPER LİG BANDIRMASPOR'A YAKIŞIR''

Duayen Spor Yazarı, TRT spor yorumcusu Atilla Gökçe, “Bandırmaspor'un, bir ilçe takımı olarak Süper Lig'e yükselmesinden büyük mutluluk duyarım” dedi.

Bandırmaspor'un Süper Lig'e yükselmesinin Bandırma'nın yanı sıra Erdek ve Güney Marmara Bölgesi'ne de önemli sosyo-ekonomik katkı sağlayacağına işaret eden Gökçe, şu değerlendirmede bulundu:

“Önceki yıllarda Bandırma ve Erdek'te düzenlenen panel ve söyleşilere konuşmacı olarak katıldım. Bandırma ve Erdek'i çok seviyorum. Bandırma, sıcak kanlı insanları, kültür düzeyi, sanayi kuruluşları ve reel üretimiyle Süper Lig'e yakışır. Bu bağlamda eğer Süper Lig'e yükselirse ekonomisine ayrı bir canlılık gelir. Tabii bu olumlu hareketlilik komşu ilçe Erdek'e de yansır. Erdek'i de çok seviyorum. Yıllar önce oradaki bir çay bahçesinde, rahmetli Nail Güreli, Tufan Türenç, Turgay Olcayto ve Önder Balıkçı ile birlikte katıldığımız bir spor söyleşisini hiç unutamam. Bu söyleşi başlamadan bahçedeki tüm okey ve diğer oyunları bırakan vatandaşlar, söyleşimizi ilgiyle dinlemişlerdi.”

ÖNDER BALIKÇI

Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

ADRES

Altıeylül Mah. Çiğdem Sok. İnaler İş Mrk.No: 8 1/1 Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans