ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

Burç Özoğuz Balıkesir BŞB’nin yeni başkanı oldu!

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'da olağanüstü genel kurul gerçekleştirildi. Salih Tozan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen genel kurulda seçime tek liste ile giren Burç Özoğuz Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'un yeni başkanı oldu.

Spor akademisi mezunu olan ve futbolcu geçmişiyle tanınan Burç Özoğuz yeni dönemde oluşturduğu yönetimle göz doldurdu. Şehrin spor, bürokrasi ve sivil toplum kuruluşları alanlarında görev yapan başkan ve yönetiminin profesyonel ve amatör spor branşlarına katkı sunmaya devam edecek.

Salih Tozan Kültür Merkezi'nde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantının Divan Heyeti başkanlıklarını Ferit Gündoğdu ve Volkan Altınöz, katip üyeliği ise Nurdanur İğdeci yaptı. Önceki yönetim faaliyetlerini genel kurula arz eden Balıkesir Büyükşehir Belediyespor eski başkanı İrfan Sarıgül, yeni dönemde görev yapacak yöneticilere başarı diledi. İrfan Sarıgül başkanlığındaki Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve diğer raporları okunarak, kabul ve ibra edildi.

 

“KULÜBÜMÜZ KOCAMAN BİR DEĞER”

Yapılan seçimlerin ardından başkanlığa getirilen Burç Özoğuz yaptığı konuşmada Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübünü ileriye taşımak için çalışacağını söyledi. Özoğuz, “Kulübümüz Balıkesir Belediyespor ile başlayıp Büyükşehir Belediyespor ile devam eden ve başarılarla dolu yılları geride bırakmış, yeni başarılara kilitlenmiş köklü bir kulüptür. Kulübümüzün kentin birliğini, profesyonel ve amatör camianın çok sesliliğini ve şeffaflığı en iyi şekilde yansıtan kocaman bir değerdir. Üzerimize aldığımız sorumluluğun farkındayız. Ben ve arkadaşlarım 28 branşta 5 bin 530 sporcuyla ilimizi en iyi şekilde temsil edecek çalışmalara imza atmaya hazırlanırken Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Akın'ın bizlere aktardığı birleştirici vizyonu çerçevesinde büyük bir aile olarak çocuklarımıza ve gençlerimize dolayısıyla geleceğimize yatırım yapmaya devam edeceğiz. Sporun birleştirici gücünü kullanarak tüm branşlarımızda önce Balıkesir'imiz, sonra ülkemiz için güçlü nesiller yetiştirmek ana misyonumuz olacaktır” diye konuştu.

 

Tek liste olarak girilen seçimler sonucunda Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'un yeni kurulları şu şekilde oluştu:

 

Başkan: Burç Özoğuz,

Yönetim Kurulu: M. Barbaros Özüpek, Mutlu Tanrıkulu, Uğur Baysal, Volkan Karateke, Bülent Mavuk, Serdar İşgüzar.

Denetleme Kurulu: Burcu Özer, Doğan Altun, Selami Barut.

Balıkesir ASKF Delegeleri: Burç Özoğuz, M. Barbaros Özüpek, Mutlu Tanrıkulu.

 

   


Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

ADRES

Altıeylül Mah. Çiğdem Sok. İnaler İş Mrk.No: 8 1/1 Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans