ANASAYFA GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR KURULUŞ KÜNYE İLETİŞİM

BALIKESİRSPOR'A BAŞKAN ADAYI ABDULLAH BEKKİ

Balıkesir Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (BASİAD) önceki dönem Başkanı Abdullah Bekki, 7 Haziran tarihinde yapılacak olan Balıkesirspor Genel Kurulu'nda kulüp başkanlığına aday olacağını açıkladı. Bekki, “Amacım tamamen yaşadığımız bu güzel şehrin değerlerine hizmet etmek, şehrimize bir nebze mutluluk katabilmek ve her birimizin gönüllerinde yer alan Balıkesirspor'a tüm gayretim ile değer katmak ve külübümüzü üst liglere taşımaktır” dedi.

Balıkesir iş dünyasının tanınmış isimlerinden Abdullah Bekki, Balıkesirspor başkanlığına aday olacağını öncelikle WhatsApp grubunda BASİAD üyelerine duyurdu. Bu mesaj basına ulaşınca da adaylığını tüm kamuoyu öğrendi.

Bekki'nin WhatsApp Grubu'ndaki açıklaması şöyle:

Değerli BASİAD ailem, sevgili arkadaşlarım. Gönül verdiğim, üyesi olmaktan onur duyduğum ve sizler ile aynı çatı altında kader ve gönül birlikteliği yaptığım BASİAD'ın en önemli erdemleri arasında ortak akıl istişare ve dayanışma yer alır. Bizler birbirimizi desteklemek iyi ve kötü günleri birlikte göğüslemek için var olduğumuzun pek çok örneğini birlikte yaşadık. Camiamız içinde birçok arkadaşımız özellikle sosyal sorumluluk çerçevesinde yeni hedeflere yelken açtılar bizler bu girişimlerden hep gururlandık. Balıkesir'in ortak aklı ve iştişareleri sonucu 7 Haziran tarihinde yapılacak olan BALIKESİRSPOR genel kurulunda başkanlığa aday olma kararı aldım. Amacım tamamen yaşadığımız bu güzel şehrin değerlerine hizmet etmek, şehrimize bir nebze mutluluk katabilmek ve her birimizin gönüllerinde yer alan Balıkesirspor'a tüm gayretim ile değer katmak ve külübümüzü üst liglere taşımaktır. Siz değerli arkadaşlarımın bu süreçte yanımda olduğunu bilmek ve desteklerini hissetmek benim için değerlidir. Her birinizi en derin muhabbet ile selamlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”


Yazarlar


GÜNDEMSİYASETMANŞET HABEREKONOMİSPORRÖPORTAJLAR YAZARLAR ARŞİV

KONUMUMUZ

Altıeylül / Balıkesir

ADRES

Altıeylül Mah. Çiğdem Sok. İnaler İş Mrk.No: 8 1/1 Altıeylül / Balıkesir
MND Ajans
©2020 | Tüm Hakları Saklıdır
MND Ajans